Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Záložka k vysvědčení pro 1. třídu

 

materiál v pdf

35 Kč
31,82 Kč bez DPH
   
Kód produktu 10259
Kategorie LOGOŠÍK V PDF
 

Vysvědčení je pro každého prvňáčka velkým milníkem. Je to den, kdy se ukáže, jak se mu dařilo během prvního školního roku. Abychom toto významné ocenění oslavili, můžeme svým dětem připravit malý dáreček. Co takhle záložky k vysvědčení?

Máme pro vás 70 různých záložek k vytisknutí, stačí si jen vybrat. Každá záložka má jiný motiv, takže určitě najdete tu pravou pro vaše dítě. Stačí vytisknout, napsat věnování a podepsat, zalaminovat a přidat stužku. A malý dáreček k vysvědčení je na světě.

Tento dárek má několik výhod. Zaprvé je to velmi jednoduché a rychlé. Nemusíte se trápit s výběrem a nákupem dárku, stačí si jen vytisknout záložku. Za druhé je to velmi praktický dárek. Záložka se hodí nejen do knihy, ale i do sešitu, takže vaše dítě ji může používat celý rok. A za třetí je to dárek, který ukazuje vašemu dítěti, že mu fandíte a jste na něj pyšní.

Tak neváhejte a vytiskněte si záložky k vysvědčení pro vaše prvňáčky. Určitě je to dárek, který potěší nejen děti, ale i rodiče. A kdo ví, možná se z toho stane tradice a každý rok budete mít novou záložku k vysvědčení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: