Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Záložka k vysvědčení

 

materiál v pdf

45 Kč
40,91 Kč bez DPH
   
Kód produktu 10264
Značka Mgr. Věra Gošová
Kategorie LOGOŠÍK V PDF
 

Vysvědčení je pro každého žáčka velkým milníkem. Je to den, kdy se ukáže, jak se mu dařilo během školního roku. Abychom toto významné ocenění oslavili, můžeme svým dětem připravit malý dáreček. Co takhle záložky k vysvědčení?

Máme pro vás 40 stran A4 různých záložek k vytisknutí, stačí si jen vybrat. Vždy je varianta pro chlapce a pro dívku. Záložky mají různé motivy, takže určitě najdete tu pravou pro vaše žáky. Stačí vytisknout, napsat věnování a zalaminovat.. A malý dáreček k vysvědčení je na světě.

Tento dárek má několik výhod. Zaprvé je to velmi jednoduché a rychlé. Nemusíte se trápit s výběrem a nákupem dárku, stačí si jen vytisknout záložku. Za druhé je to velmi praktický dárek. Záložka se hodí nejen do knihy, ale i do sešitu, takže vaše dítě ji může používat celý rok. A za třetí je to dárek, který ukazuje vašim žákům, že jim fandíte a jste na ně pyšní.

Tak neváhejte a vytiskněte si záložky k vysvědčení pro vaše žáčky. Určitě je to dárek, který potěší nejen děti, ale i rodiče. A kdo ví, možná se z toho stane tradice a každý rok budete mít novou záložku k vysvědčení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: