ČTI, STŘÍHEJ A LEP - slova 1

Kód: 10816
ZDARMAZDARMA
Obrázek22
25 Kč 25 Kč bez DPH

materiál v pdf

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivita "Čtení slov s M, S, T, L, P: Tři pracovní listy pro přiřazení slov k obrázkům" je zaměřena na rozvoj dovedností čtení a porozumění slovům, která obsahují konkrétné počáteční písmeno M, S, T, L a P. Tato aktivita je koncipována ve dvou různých provedeních - buď mohou děti přiřazovat slova k obrázkům, nebo obrázky ke slovům. Zahrnuje následující kroky:

Postup:

  1. Děti si vyberou jeden z tří pracovních listů podle svého výběru nebo potřeby pro rozvoj konkrétní dovednosti (například čtení slov začínajících na písmeno "M").
  2. Děti rozstříhají slova a obrázky z listu.
  3. Následně děti přiřazují slova k obrázkům (nebo obrázky k slovům) podle počátečního písmene. Například, pokud mají slova "míč," "stůl" a "kočka" na svém listu a obrázky těchto předmětů, pokusí se správně přiřadit slova k odpovídajícím obrázkům.
  4. Hotové práce děti nalepí do tabulky nebo na připravený list na správná místa podle přiřazení.

Cílem této aktivity je rozvíjet čtenářské dovednosti dětí a pomoci jim rozpoznat slova začínající na konkrétní písmena. Tímto způsobem mohou děti rozvíjet svou schopnost identifikovat slova na základě jejich počátečního písmena a posilovat vztah mezi zvuky a písmeny v psaném jazyce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: