Adventní kalendář s obrázkovými kódy

Kód: 10845
35 Kč 31,82 Kč bez DPH

materiál v pdf

Detailní informace

Detailní popis produktu

1) Každý den od 1. do 24. prosince dítě obdrží jednu z kartek s kódovaným obrázkovým slovem a písmenem odpovídajícím danému dni. (kód je první hláska ve slově obrázku zobrazující hlásku -písmeno)

2) Jakmile dítě vyluští kód na kartě a najde odpovídající obrázek na pracovm listu. Vybarví správný obrázek a zapíše odpovídající písmeno, které nalezlo na kartě s obrázkovým kódem v kroužku, doipravenéhomečku.

3) Takto pokračujeme každý den, až do Štědrého dne (24. prosince), kdy dítě luští a zaznamenává písmena podle karet.

4) Na Štědrý den dítě obdrží posled kartu s kódem a vyluští jej. (pokud budete adventní kalendář vyplňovat ve škole, můžete obrázek karty vyfotit a poslat rodičům, aby dítě mohlo luštit i v dny, kdy ve škole není a kouzlo adventního kalendáře nezmizelo. Přesně jak na to popsáno v souboru.

5) Jakmile má všechna pole vybarvená, přečte tajenku, která vznikne spojením všech 24 písmen v určeném pořadí, které určuje stužka, která prochází pracovním listem. Na Štědrý den tedy dítě bude moct rozluštit celou tajenku, což bude závěrečným a slavnostm momentem adventho kalendáře.

Tento advent kalendář je skvělým způsobem, jak spojit výuku sípravou na Vánoce. Je to zábavná a vzdělávací aktivita, kterou mohou děti dělat samy nebo s rodiči. Je to skvělý způsob, jak děti motivovat k učení a zároveň je těšit nanoč svátky. Určitě vyzkoušejte. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: