Čtenářský gigaposter

Kód: 10596
29 Kč 29 Kč bez DPH

materiál v pdf

Detailní informace

Detailní popis produktu

Právě teď vám představíme jedinečný čtenářský gigaposter, který je skvělým způsobem, jak zaujmout děti a podporovat jejich zájem o čtení.

Tento plakát obsahuje 40 stran ve formátu A4, které můžete složit a vytvořit tak plakát o velikosti 200x130 cm.
Na něm najdete autorský obrázek dětí s knihami, který si můžete umístit do čtenářského koutku ve třídě, či jím vyzdobit chodbu nebo družinu. Výhodou tohoto gigaplakátu je, že ho můžete získat i v černobílém provedení, což nabízí možnost, aby si samotní žáci mohli obrázek vybarvit. Tím vznikne zajímavá aktivita, která nejen rozvíjí jejich výtvarné schopnosti, ale zároveň poskytuje i pracovní činnost.

Čtenářský koutek ve třídě je důležitým prvkem, který podporuje zájem žáků o čtení. Baví-li se žáci čtením a mají k dispozici zajímavé knihy, je pravděpodobnost, že se k nim budou vracet, mnohem vyšší. Učitelky se často snaží vytvořit takové prostředí, které bude lákat děti k četbě. A právě čtenářský gigaposter může být jedním z nástrojů, jak toho dosáhnout. Kromě samotného čtení může plakát sloužit jako inspirace pro výtvarnou výchovu. Děti mohou nejen vybarvovat obrázek na plakátu, ale také se inspirovat a samy tvořit vlastní ilustrace ke knihám, které čtou. Tím rozvíjejí svou kreativitu a fantazii.

Čtenářský gigaposter nabízí mnoho možností využití. Může být umístěn ve třídě, školní knihovně, v čtenářském koutku nebo v družině. Jeho velikost a barevnost přiláká pozornost dětí a podnítí jejich zájem o čtení. A co je nejlepší? Tento gigaplakát je dostupný za skvělou cenu pouze 29,- Kč. To je opravdu příležitost, kterou byste neměli propásnout.

Zkrátka, čtenářský gigaposter je skvělým doplňkem do každé třídy či knihovny. Inspirovat děti k čtení a tvořivosti je důležitým cílem každého pedagoga. S tímto plakátem to bude mnohem snazší a zábavnější. Nechte se inspirovat a vytvořte si svůj vlastní čtenářský koutek plný nadšených žáků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: