Den matek - skládací přáníčko

Kód: 10140
30 Kč 30 Kč bez DPH

materiál v pdf

Detailní informace

Detailní popis produktu

8x A4 - varianta MŠ i ZŠ. Verze motýl a srdce.

Skládací přáníčko, vytisknete, vystřihnete, vybarvíte nebo popíšete a složíte. Co to vlastně je? Jednoduchý, ale zároveň krásný způsob, jak udělat mamince radost na den matek. A co je na tom nejlepší? Děti si mohou přáníčko přizpůsobit podle svých schopností - pro nejmenší jsou k dispozici obrázky k vybarvení, zatímco pro starší děti je tu možnost doplnit věty, které s maminkou souvisí.

Pro nejmenší děti je tu možnost vytisknout přáníčko s obrázky a nechat je, aby je vybarvily. Můžete jim pomoci s vystřihováním, ale nechte je, aby se pokusily složit přáníčko samy. Určitě to bude něco, na co budou pyšní a budou se těšit, až to mamince dají.

Pro starší děti je tu možnost vytisknout přáníčko s prázdými řádky a nechat je, aby napsaly věty, které s maminkou souvisí. Můžou to být věty jako "Vždy, když se usměješ,... vím, že jsem v bezpečí" nebo "Znamenáš pro mě...celý můj svět.". Tento způsob vytvoření přáníčka umožňuje dětem vyjádřit své pocity a poděkovat mamince za všechno, co pro ně dělá.

A jak na to? Stačí si stáhnout přáníčko, které vám nejvíce vyhovuje, vytisknout ho, vystřihnout podle čar a složit dohromady. Pokud si děti přejí, mohou přáníčko také ozdobit nějakými lesklými nálepkami nebo třeba malými květinami.

Tento jednoduchý způsob, jak udělat mamince radost, je skvělou příležitostí k tomu, aby děti projevily své city a poděkovaly mamince za všechno, co pro ně dělá. A kdo ví, možná se maminka rozhodne, že si své přáníčko nechá jako vzpomínku na den matek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: