Doprava zdarma Efekt lupa
 

Duhové kytičky - první hláska ve slově

 

materiál v pdf

35 Kč
31,82 Kč bez DPH
   
Kód produktu 9988
Značka Mgr. Věra Gošová
Kategorie LOGOŠÍK V PDF
 

22 kytiček pro určení první hlásky ve slově
22 kytiček pro určení, který obrázek mezi první hlásky nepatří.

Vytiskneme, zalaminujeme, vystřihneme - tři jednoduché kroky, které mohou vést k zábavné a interaktivní hře pro vaše děti! Stačí jen několik květinových obrázků a dítě se může naučit rozpoznávat první hlásku ve slově. A výroba a příprava této hry může být společnou aktivitou rodičů a dětí nebo dětí a učitele. Procvičíme tak navíc jemnou motoriku.
První varianta této hry spočívá v tom, že dítě si prohlédne květinu a určí první hlásku ve slově. Potom pojmenuje ostatní obrázky s tím, že začínají na stejnou hlásku. Pokud chcete, můžete využít střed květiny k zapsání písmena, aby si dítě mohlo lépe zapamatovat.
Druhá varianta hry obsahuje květiny, které slouží k vyloučení slova, které k ostatním nepatří, protože začíná jinou hláskou než zbytek obrázků. Opět určí dítě a obrázek škrtne.
Tato hra je skvělým způsobem, jak pomoci dítěti rozvíjet jeho jazykové schopnosti a zlepšit jeho schopnost rozpoznávat první hlásku slova. Vaše děti budou mít zaručeně zábavu a vy budete mít zároveň dobrý pocit, že je učíte něco nového a užitečného.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: