FOTOKOUTEK - rozloučení s deváťáky

Kód: 10210
ZDARMAZDARMA
FOTOKOUTEK - rozloučení s deváťáky
30 Kč 30 Kč bez DPH

pdf

Detailní informace

Detailní popis produktu

V materiálu naleznete 50+ bublin s nápisy a hláškami. 

Dnes bychom vám rádi představili skvělý nápad, jak se pobavit s vašimi deváťáky. Určitě jste už slyšeli o fotokoutku, kde si mohou lidé udělat vtipné fotky s různými doplňky a rekvizitami. My vám nabízíme 50+ bublin s nápisy a hláškami, které si můžete vytisknout a vyzdobit místo, kde se bude focení odehrávat.

V bublinách najdete různé nápisy a hlášky, jako například "Bylo mi tu príma...", "... budu vzpomínat!", "Legenda odchází!" a mnoho dalších. Určitě si každý vybere něco, co je mu blízké a co mu přinese radost. Stačí bubliny vytisknout, vystřihnout a přilepit na tyčky, které si můžete vyrobit z dřevěných špejlí nebo bambusových tyček.

Potom už stačí jenom nastavit fotoaparát nebo mobilní telefon, a užít si zábavu. Deváťáci si určitě užijí spoustu legrace a uvidí, že Vy jako učitelé máte smysl pro humor. Navíc, fotky si mohou vytisknout a nechat si je jako vzpomínku na skvělý den.

Doufám, že vás tento nápad inspiroval, a že si s ním užijete spoustu zábavy. Pokud máte nějaké další tipy na vtipné rekvizity, neváhejte nám je poslat. Těšíme se na vaše fotky!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: