Jsi jako...já! Afirmace - motivace

Kód: 10593
30 Kč 30 Kč bez DPH

materiál v pdf

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám skvělý materiál na vytváření afirmací s dětmi.

Materiál vytiskneme, vystříháme a rozdáme dětem. Samozřejmě, můžeme také společně pracovat nebo vytvářet afirmace - motivační věty ve skupinách. Aktivita spočívá v hledání vlastností zvířat na obrázcích. Zvířata mohou být silná, hodná, milá, vděčná, přátelská, nádherná, důležitá, cenná, šikovná, zajímavá, jedinečná, milovaná, hezká, rychlá a přemýšlivá. A samozřejmě, existuje mnohem více vlastností, které mohou zvířata mít. Žáky instruujeme následovně: "Najdi pozitivní a důležitou vlastnost zvířete - zeptej se, v čem bys chtěl(a) být jako to zvíře. Například, pokud je na obrázku liška, můžeš k ní napsat slovo "chytrý" a na řádku pod obrázkem lišky bude stát: "Jsi chytrý jako já!" Obrázek dáme na viditelné místo tak, aby ji dítě mohlo kdykoliv přečíst a připomenout si, co ti zvíře říká.

Obrázky je důležité po 1-2 týden přemísťovat. Mozek obrázky po této době odfiltruje a děti je přestanou vnímat. Tímto způsobem tvoříme pozitivní afirmace a předáváme dětem "vzkazy" zvířat.

Tato aktivita je skvělým nástrojem pro motivaci a podporu dětí. Doufáme, že tento materiál bude pro vás užitečný a pomůže vám přinést dětem radost a motivaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: