KRUH - SVATÝ MARTIN

Kód: 10830
ZDARMAZDARMA
Obrázek26
35 Kč 35 Kč bez DPH

materiál v pdf

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dva čtenářské kruhy pro čtení a vyprávění o svátku svatého Martina.

Přito činnosti se děti nejenom učí o tradicích spojených se svatým Martinem, ale také rozvíjejí své schopnosti logického myšlení a spolupce.

Příprava: Připravte všechny potřeb materiály, včetně kruhů, výsečí s obrázky a textů. Vytiskněte je na silnější papír nebo je zalaminujte. Schovejte dílky po třídě neboipravte projekty pro jednotlivce nebo skupiny.

Individuální nebo skupinová hra: Pokud se rozhodnete hrát individuálně, každé dítě bude hledat a skládat svůj vlast kruh. Ve skupinách děti spolupracují na nalezení všech dílků a sestavení kruhu. Můžete zorganizovat soutěž o to, která skupina bude nejrychlejší.

Projektová varianta: Každý žák dostane určitý počet úkolů spojených s tradicemi svatého Martina které siedemipravíte (nejsou součástí materiálu, slouží jako námět k činnosti). Za každý správně vykonaný úkol získá kartku s odpovídajícím obrázkem. Cílem je sestavit kompletní kruh pomocí získaných kartek.

Diskuze a vyprávění: Po aktivitě se můžete sejít k diskuzi o tradicích spojených se svatým Martinem. Každý kruh může sloužit jako výchozí bod pro vyprávěíběhu o významu jednotlivých tradic a obrázků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: