NAJDI, ŠKRTNI, NAPIŠ - BĚHAČKA - dě, tě, ně

Kód: 11451
Novinka
35 Kč 35 Kč bez DPH

materiál v pdf

Detailní informace

Detailní popis produktu

V moderní pedagogice se stálece uznává důležitost zapojování pohybových aktivit do výuky. Místo tradičho modelu, kdy jsou děti po celou dobu výuky usazeny v lavicích, se nyní klade důraz na zapojení aktivit, které děti motivují k pohybu po třídě a interakci s vyučovacím materiálem, jako jsou například různé karty.
Pohybové aktivity jsou významným nástrojem pro podporu aktivního učení. Když se děti pohybují a aktivně se zapojují do výuky, jejich mozek je více zapojen a učení je efektivnější. Kromě toho, pohybové aktivity mohou pomoci zvýšit soustředění a zlepšit paměťové schopnosti. Zapojení různých aktivit, kde se děti pohybují po třídě a hledají různé karty, může také stimulovat jejich sociální a komunikativní dovednosti. Při těchto aktivitách se často vyžaduje týmová práce a spolupráce, což může pomoci rozvíjet důležité sociální a komunikační schopnosti.

Výhod, proč zapojit pohybové hry, je mnoho. My Vám v tomto materiálu přinášíme běhací čtení, které má 16 různých variant a plně vyhovuje tomu, že jej zapojíte do hodin čtení, kde je stále opakování a fixování nutností.

Obsah:

Více jak 32 her v jednom materiálu - 5xA4 stran, barevná i černobílá verze

Materiál, kde sedět v lavici není povoleno! Hravé učení, spojené se zábavou a napětím.

Materiál obsahuje: 

  • 10x A4 
  • 32 karet se slovy
  • barevná i černobílá verze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: