Doprava zdarma Efekt lupa
 

Návštěva ZOO Praha

 

materiál v pdf

20 Kč
18,18 Kč bez DPH
   
Kód produktu 10209
Kategorie LOGOŠÍK V PDF
 

Chystáte se na návštěvu ZOO Praha? Určitě si připravte naše pracovní listy! Ty vám pomohou lépe si užít celý den v ZOO a zároveň se naučit něco nového.

V materiálu naleznete hledačky, mapku a znak k vybarvení. Ty jsou určené zejména pro nejmenší návštěvníky ZOO. Pomohou jim najít zvířata, která chtějí vidět, a zároveň se při tom pobavit.

Pro starší děti je připraven seznam kontinentů, kam si mohou zapisovat názvy zvířat, které viděly. Zapíší si délku, výšku, hmotnost, což naleznou u každé cedulky u zvířete. Nakonec na základě svých zápisků mohou říci, které zvíře bylo nejtěžší, nejdelší atd.

Na závěr jsme pro vás připravili pracovní list pro TOP Zvíře. Vaše dítě o něm napíše něco zajímavého a nakreslí obrázek. Tento pracovní list může být i hezkou vzpomínkou na celý den v ZOO.

Takže neváhejte a stáhněte si naše pracovní listy před návštěvou ZOO Praha. Určitě vám pomohou lépe si užít celý den a zároveň se něco nového naučit. A když se vrátíte domů, můžete si ještě jednou prohlédnout, co jste všechno viděli a zažili.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: