poprázdninové BINGO

Kód: 10549
ZDARMAZDARMA
Obrázek2
29 Kč 29 Kč bez DPH

MATERIÁL V PDF

Detailní informace

Detailní popis produktu

To co chceme na začátek školního roku je, aby žáci utvořili dobrý kolektiv. Toho vše se dá dosáhnout skrze jednu aktivitu, která je zábavná, interaktiv a plná vzrušení. Je to první krok k pozitivní atmosféře ve třídě. 

Poprázdninové bingo je aktivita, která kombinuje povídání si, pohyb a malý soutěž prvek. Nejenže tímto způsobem podpoříte žáky, aby se navjempe poznali, ale zapojíte je také do vzájemné komunikace a překonání ostychu. Může to být skvělý start pro nově vznik výukové skupiny nebo skvělá aktivita na začátek nového školho roku. Tato aktivita je navržena tak, aby podporovala týmovou práci a vytvářela pozitiv atmosru ve třídě. Poprázdninové bingo je i skvělý způsob, jak se zbavit začátečnické nervozity a najít společ zájmy nebo záliby. Po prázdninách dáte kolektivu nový impulz, stmelíte kolektiv a začleníte nově příchozí žáky.  Nejlepší na tom je, že to žáci berou jako hru a ne nucené seznamování typu: "Tak si stoupni a něco nám o sobě řekni." Tak co říkáte,ipraveni vyzkoušet seznamovací bingo ve své třídě?

Pokud hledáte poprázdninovou hru, máme pro Vás naše bingo připravené  v pdf. Obsahuje vše, co potřebujete pro tuto aktivitu. Pokud chcete svým žákům poskytnout skvělý start do nového školho roku, jděte na to a získejte svůj materiál ještě dnes!

 Aktivit na první týden školy máme mnohem více. Srolujte dolů a uvidíte :-)

arrow2_moveable_WC

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: