SEZNAMOVACÍ BINGO

Kód: 10539
ZDARMAZDARMA
Obrázek1
29 Kč 29 Kč bez DPH

MATERIÁL V PDF

Detailní informace

Detailní popis produktu

To co chceme na začátek školního roku nebo u nově vzniklých skupin je to, aby se žáci vzájemněpe poznali, navázali vztahy a utvořili dobrý kolektiv. Toho vše se dá dosáhnout skrze jednu aktivitu, která je zábavná, interaktiv a plná vzrušení. Je to první krok k pozitivní atmosféře ve třídě. 

Seznamovací bingo je aktivita, která kombinuje povídání si, pohyb a malý soutěž prvek. Nejenže tímto způsobem podpoříte žáky, aby se navjempe poznali, ale zapojíte je také do vzájemné komunikace a překonání ostychu. Může to být skvělý start pro nově vznik výukové skupiny nebo skvělá aktivita na začátek nového školho roku. Tato aktivita je navržena tak, aby podporovala týmovou práci a vytvářela pozitiv atmosru ve třídě. Seznamovací bingo je i skvělý způsob, jak se zbavit začátečnické nervozity a najít společ zájmy nebo záliby. Nejlepší na tom je, že to žáci berou jako hru a ne nucené seznamování typu: "Tak si stoupni a něco nám o sobě řekni." Tak co říkáte,ipraveni vyzkoušet seznamovací bingo ve své třídě?

Pokud hledáte seznamovací hru, máme pro Vás naše seznamovací bingo připravené  v pdf. Obsahuje vše, co potřebujete pro tuto aktivitu. Pokud chcete svým žákům poskytnout skvělý start do nového školho roku, jděte na to a získejte svůj materiál ještě dnes!

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: