SKLÁDAČKY - malá násobilka - star wars

Kód: 10510
ZDARMAZDARMA
násobilka star wars
30 Kč 30 Kč bez DPH

materiál v pdf

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vytiskněte, zalaminujte, rozstříhejte a skládejte :-)

Představte si, jak by vaše dítě, které je posed Star Wars, hravě a s nadšením zvládlo násobit!  

To je tala učení, kterou nabízíme s naším novým produktem - Násobilka - skládačky násobků se Star Wars postavami!  

Vždyť, kdo z nás nezná frustraci z nejrůznějších opakovacích cvení a zápasů s tím, jak dětem vysvětlit, proč je násobilka důležitá. To může být minulostí! Naše násobilka - skládačky násobků nabízí jedinečný způsob, jak zábavně a efektivně naučit děti násobkovým řadám, a to pomocí jejich oblíbených postav ze Star Wars. Pokud je to mož, získali jsme i galaktickou pečeť schválení od samotho Yody! :-)  

Tato zábava nejenže pomůže vašim dětempe porozumět násobilce, ale také jim poskytne spoustu kreativ zábavy a naplně. Skládačky jsou navíc zcela tisknutelné, takže je můžete vzít kamkoli s sebou! Zeptejte se, která postava ze Star Wars je nejoblíbenější u vašeho dítěte? Nebo ještěpe, proč nám neřeknete, jaké jsou vaši oblíbené způsoby učení násobilky? Váš názor nám záleží a mocdi se dozvímece o vašich zkušenostech. Pokud se vám naše násobilka - skládačky násobkůbí, kupte si PDF a udělejte radost svým malým nadšencům Star Wars. Vaše dítě zažije radost z učení a vy budete svědky, jak rychle se zlepšuje v násobilce.

Nezapomeňte se podělit o své zkušenosti a pokroky, které vaše dítě díky našim skládačkám dosáhlo. Moc se těíme na vašeíběhy!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: