VÁNOČNÍM MĚSTEM pro bee-bota - prostorová orientace

Kód: 10852
55 Kč –18 %
Obrázek65
55 Kč –18 % 45 Kč 45 Kč bez DPH

materiál v pdf

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje:

  • Návrh čtyř plánů
  • 15 míst k procházce
  • 4 překážky
  • 4 odpočinková centra
  • Úkolové karty

Materiál vytiskněte a zalaminujte pro delší trvanlivost. Další využití popsáno v materiálu. Materiál je vhodný pro MŠ o ZŠ – základy algoritmu.

Co tím to materiálem rozvíjíme?

1. Rozvoj prostorové orientace:

Pomáhá dětem lépe porozumět prostředí kolem sebe a učí je orientovat se v různých typech prostorů, což posiluje jejich prostorovou orientaci.

2. Rozvoj logického myšlení:

Aktivita podporuje logické uvažování, neboť děti musí plánovat svou trasu od začátečního bodu k cílovému bodu a zároveň dodržovat pořadí a směr.

3. Komunikační dovednosti:

Děti se učí jasně a přesně vyjadřovat, aby ostatním sdělily svůj plánovaný postup. To rozvíjí jejich schopnost verbálně komunikovat a vyjadřovat se.

4. Samostatnost a rozhodování:

Dětem umožňuje převzít kontrolu nad situací a rozhodnout se, jakým směrem se mají vydat. Tím podporuje jejich schopnost rozhodovat a řešit problémy.

5. Zábavná forma učení:

Tato aktivita je interaktivní a zábavná, což dětem umožňuje učit se prostřednictvím her a zážitků, což může zvýšit jejich motivaci k učení.

Rozvoj paměti a pozornosti:

Při plánování a provádění tras se děti učí pamatovat si cestu a detaily prostředí, což podporuje rozvoj jejich paměti a pozornosti k detailům.

Vhodné od 4 do 10 let

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: