Logopedie "L" 3v1

Kód: 8236
ZDARMAZDARMA
Obrázek2
50 Kč 50 Kč bez DPH

materiál v pdf

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje 32 oboustranných karet, kartu s návodem a přehledem obrázků. Dále pak krabičku ke složení a uložení karet.

Návod:

1)Strany vytiskněte oboustranně – převrácení po kratší straně.

2)Karty rozstříhejte

3)Můžete začít hrát.

Hry, které můžete hrát s kartami:

a) POSTŘEHOVAČKA – hrajeme jako hru dobble - Mezi hráče rozdejte všechny karty kromě poslední. Tu umístěte doprostřed stolu obrázkem nahoru. Hráči položí svůj balíček karet na stůl před sebe obrázkem dolů. Na daný signál hráči otočí své karty. Hráč, který první pojmenuje shodný symbol na své kartě a na kartě uprostřed stolu, dá svou kartu doprostřed stolu a otočí ve svém balíčku další kartu. Hra pokračuje plynule dál. Cílem hry je zbavit se všech karet. Hráč, který se jako poslední zbavil karet, prohrál.  Existují však i další varianty této hry - jakou zvolíte je na Vás.

b) CO ZMIZELO? - Prohlédni si kartu - po chvíli (čas volíme podle věku hráče), kartu otočíme a prohlížíme kartu z druhé strany, kde jeden obrázek chybí a řekneme, co zmizelo. 

c) KIMOVA HRA – hráči předložíme obrázek, obrázek po chvíli zakryjeme – hráč má za úkol vyjmenovat všechny obrázky. Můžete využít karty s 5 obrázky pro mladší děti, karty se 6 obrázky pro předškoláky.

d) Karty můžete využít i k automatizaci hlásky do řeči – dítě vybere kartu a pojmenuje obrázky nebo dítě vybere kartu a vymyslí větu na každý obrázek – jistě naleznete i další využití. Jisté však je, že děti tento nácvik logopedie bude bavit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: