ŠESTIÚHELNÍK - slovesa

Kód: 6078
ZDARMAZDARMA
slovesa
35 Kč 35 Kč bez DPH

materiál v pdf

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah:

30 rozepsaných SLOVES + 30 nerozepsaných sloves - ve dvou provedením (černobílá, barevná) + 2x podložka pro přikládání

Popis:

Šestiúhelníky pro nácvik časování sloves jsou skvělým materiálem pro výuku českého jazyka nebo na nácvik gramatických jevů v logopedii. Tyto šestiúhelníky obsahují 30 rozepsaných sloves a 30 nerozepsaných sloves, které jsou k dispozici ve dvou provedeních - černobílém a barevném.

Tento materiál je ideální pro děti, které se učí časování sloves. Šestiúhelníky jsou velmi snadno použitelné a děti se s nimi budou bavit. Stačí jen vytisknout šestiúhelníky, vystřihnout je a dát dětem k dispozici. Děti si pak mohou hrát s těmito šestiúhelníky a učit se časování sloves.

Rozepsané slovesa jsou zapsaná v šesti tvarech a děti se mohou učit, jak správně časovat slovesa a jak je používat ve větách. Nerozepsaná slovesa jsou určena k tomu, aby děti mohly samy doplnit správný tvar slovesa.

Šestiúhelníky jsou k dispozici ve dvou provedeních - černobílém a barevném. Barevné provedení je velmi atraktivní pro děti a pomáhá jim lépe se soustředit na učení. Černobílé provedení je ideální pro tisk a může být použito jako materiál pro výrobu vlastních šestiúhelníků.

Kromě šestiúhelníků jsou k dispozici i dvě podložky pro přikládání. Tyto podložky jsou určeny k tomu, aby děti mohly lépe pracovat s šestiúhelníky a lépe si je pamatovaly. Podložky jsou k dispozici ve stejných provedeních jako šestiúhelníky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: