Školní sešit úkolů a odměn

Kód: 2045
ZDARMAZDARMA 75 Kč –40 %
Obrázek58
75 Kč –40 % 45 Kč 45 Kč bez DPH

materiál v pdf 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontrola denního režimu a plnění úkolů dítěte ve škole může být pro rodiče velmi náročné. Snažíte se neustále sledovat, zda dítě má všechny potřebné pomůcky, zda si zapsal všechny úkoly a zda je plní včas. Ale co kdybychom Vám řekli, že existuje skvělý pomocník, který Vám ulehčí práci?

Jmenuje se "Sešit pro kontrolu denního režimu dítěte ve škole" a je přesně to, co potřebujete. Tento sešit obsahuje žetony, bankovky, kartičky s vyučovacími předměty a mnoho dalšího - vše v pdf formátu, takže si ho můžete snadno vytisknout.

Sešit Vám umožní sledovat, zda Vaše dítě plní své úkoly a dodržuje svůj denní režim ve škole. Žetony a bankovky slouží k odměňování dítěte za splnění úkolů a dobré chování. Kartičky s vyučovacími předměty Vám pak pomohou sledovat, zda dítě má všechny potřebné pomůcky pro daný předmět.

Sešit je velmi intuitivní a snadno použitelný. Stačí si ho vytisknout, vystřihnout jednotlivé žetony, bankovky a kartičky a začít s používáním. Vaše dítě bude mít jasnou představu o tom, co od něj očekáváte a bude motivováno k lepšímu plnění úkolů.

Tento sešit je skvělým pomocníkem pro všechny rodiče, kteří chtějí být více zapojeni do vzdělávání svých dětí. Sledování denního režimu a plnění úkolů dítěte ve škole už nebude tak náročné a budete mít více času na společné aktivity s Vaším dítětem.

Vyzkoušejte tento sešit a uvidíte, jak se Vám bude lépe kontrolovat denní režim Vašeho dítěte ve škole. Vaše dítě bude motivovanější a Vy budete mít více času na společné aktivity. Nechte se překvapit, jak jednoduché to je!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: