PEXESO PRO MAMINKU

Kód: 10134
30 Kč 30 Kč bez DPH

materiál v pdf

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blíží se Den matek a s ním přichází otázka, jaký dárek pro maminku si letos připravit. Co takhle pexeso s krabičkou, kterou si děti mohou samy vybarvit, vystřihnout a složit?

Tento jednoduchý, ale originální dárek nejen potěší maminku, ale také poskytne dětem příležitost pro společné kreativní vyžití. Stačí si vytisknout šablonu krabičky a karet pexesa, nechat děti vybarvit a vystřihnout a následně složit krabičku. Poté už jen stačí si zahrát pexeso a užít si společné chvíle plné zábavy a smíchu.

Dárek, který si děti připraví samy, má větší hodnotu než ten zakoupený v obchodě. Ukáže mamince, že si pro ni děti daly práci a že jí chtějí udělat radost. Navíc, společné hraní pexesa může být skvělou příležitostí pro rodinnou zábavu, která posílí vztahy mezi členy rodiny.

Takže neváhejte a pusťte se do výroby pexesa s krabičkou pro maminku. Určitě si to společně užijete a maminka bude mít krásný a originální dárek, který bude mít stále při sobě a bude ji připomínat krásné společné chvíle s dětmi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: