Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 2
 

DEN MATEK - MINIKNÍŽKY

 

materiál v pdf

25 Kč
22,73 Kč bez DPH
   
Kód produktu 10131
Značka Mgr. Věra Gošová
Kategorie LOGOŠÍK V PDF
 

Blíží se Den matek a s ním přichází otázka, co dát mamince k dárku. Co kdybychom letos vyzkoušeli něco originálního a vyrobili s dětmi miniknížku pro maminky?

Tento nápad nejenže zaujme maminku, ale děti si při výrobě procvičí nejen psaní, ale i stříhání a jemnou motoriku. Každé z dětí dá do knížky i svou vzpomínku a emoci, napíše, co pro něj maminka znamená. V materiálu jsou připraveny dvě verze miniknížky. Druhá verze je připravena jak s obrázkem chlapce, tak s obrázkem dívky, takže si mohou vybrat podle sebe.

Postup je velmi jednoduchý a návod je v materiálu přiložen. Stačí si vytisknout předlohu, která je k dispozici, a děti si ji mohou vybarvit a ozdobit dle své fantazie. Poté stačí jen vystřihnout, složit a slepit a miniknížka je hotová!

Tento dárek bude mít pro maminku velkou hodnotu, protože bude v něm uložena spousta vzpomínek a přání od dětí. Navíc, díky této aktivitě, si děti procvičí své dovednosti a budou mít radost z toho, že něco tak krásného vytvořily samy.

Takže letos neváhejte a vyzkoušejte tuto originální a krásnou aktivitu s dětmi. Určitě to bude pro maminku nezapomenutelný dárek, který si bude moci prohlédnout i za mnoho let a vzpomínat na krásné chvíle s dětmi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: