LOGOPEDIE K BAZÉNU - HLÁSKA Č

Kód: 11494
Novinka
35 Kč 35 Kč bez DPH

MATERIÁL V PDF

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte jinou hlásku? Napište nám! Vpravo dole je na nás přímá linka.

Učení výslovnosti nemusí být nudné a náročné. Představte si, že se vaše děti mohou učit správně mluvit při hraní v bazénu! Přesně to nabízí nová hra "Logopedie do bazénu hláska Č". Tento zábavný a inovativní přístup kombinuje hry ve vodě s procvičováním hlásky "Č". 

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

Hra obsahuje 36 hvězdic, každou s obrázkem a slovem začínajícím na "Č", jako třeba "čáp", "kečup" nebo "míč". K tomu je připraveno deset různých her, které děti vedou k tomu, aby tato slova vyslovovaly správně.

PROČ JE TO TAK SKVĚLÉ?

  • Zábava a pohyb: Spojení hraní a učení je prostě hit. Děti milují pohyb ve vodě a hry v bazénu je udrží zapojené a nadšené. A když se u toho ještě učí, je to dvojnásobný úspěch.
  • Využití více smyslů: Hvězdice s obrázky děti nejen vidí, ale mohou si je i osahat a při tom všem slovíčka správně vyslovovat. To, že používají více smyslů najednou, jim pomáhá si nová slova lépe zapamatovat.
  • Motivace k mluvení: Děti mají příležitost zábavným způsobem opakovaně vyslovovat slova. Hra je baví a nenásilně je vede k procvičování výslovnosti.
  • Sociální dovednosti: Hraní ve skupině podporuje spolupráci a komunikaci. Děti se učí spolupracovat, naslouchat ostatním a společně se zlepšovat.
  • Posílení sebevědomí: Úspěch ve hře a pochvala za správnou výslovnost posiluje sebedůvěru dětí. Když vidí, že to zvládnou, mají větší chuť pokračovat a zlepšovat se.

Praktické učení: Hra v bazénu přináší situace, kde je správná výslovnost důležitá. Děti tak lépe pochopí, proč je dobré umět správně mluvit i v běžném životě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: