Nový rok - raketa

Kód: 9410
ZDARMAZDARMA
Raketa
20 Kč 20 Kč bez DPH

materiál v pdf

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah: Šablona a návod na vyrobení zápichu či přání do nového roka. Do rakety si napište s dětmi cíle, předsevzetí, motivaci, přání - záleží jen na Vás, co vyberete. V každém případě je tato aktivita na první hodiny a dny v novém roce jak dělaná. Na výběr máte ze tří šablon.

Dnes vás provedu vesmírem, v němž se prolétají rakety plání a motivace pro nový rok. Přistáváme na neznámé planetě zvané "Tvořivost". Mámeed sebou úkol, který rozproudí nejen vaši fantazii, ale i touhu po poznání vašich žáků. Společně vyrobíme zápichy do květináčů ve tvaru raket, které budou nositeli jejich tajnýchedsevzetí a cílů. Na první pohled se vám možná tento úkol zdá jako výzva z jiného vesmíru, ale věřte mi, že díky jasně nastaveným instrukcím a šablonám, které pro vásmipravené, se z něho stane hračka. A to doslova! Jedná se o aktivitu, která je jako stvořená pro první hodiny a dny v novém roce. Je to nejen způsob, jak zapojit děti do tvořivé činnosti, ale takéíležitost pro ně, aby se zamyslely nad tím, co siejí a co by chtěly v novém roce dosáhnout.

Tento projekt je nejen baví, ale také je motivuje k tomu, aby si stanovili cíle a snažili se je dosáhnout. Je to skvělý způsob, jak povzbudit jejich kreativitu a zároveň je naučit něco o hodnotě stanovování a dosahování cílů. 

Výukový charakter - propojení českého jazyka - slohu s pracovními činnostmi či výtvarnou výchovou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: