Halloweenská girlanda s hádankami

Kód: 10785
40 Kč 40 Kč bez DPH

materiál v pdf

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál HALLOWEENSKÁ GIRLANDA s hádankou je zábavný projekt pro děti i dospělé. Můžete si vybrat, zda chcete girlandu jednostrannou, která bude obsahovat pouze obrázky a pouze hádanky, nebo oboustrannou, na níž budou na lícové straně obrázky strašidel spolu s odpověďmi na hádanky na rubové straně.
 
Můžete využít:
- Hádací soutěž: Uspořádejte soutěž, kde děti budou pokládat hádanky a snažit se odpovědět na ně. Můžete jim udělit body za správné odpovědi, a vítěz může získat malou odměnu. Můžete zorganizovat běhací hádankovou soutěž.
- Halloweenská party: Pokud je girlanda s hádankou zdobená obrázky strašidel, můžete ji použít jako dekoraci na Halloweenské party. Děti mohou procházet hádanky a dělat zábavné strašidelné aktivity.
- Kreativní tvorba: Děti mohou vytvořit vlastní girlandu s hádankou. Můžete jim poskytnout bílý papír a tužky a nechat je vytvořit své vlastní hádanky a obrázky.
- Venkovní hra: Girlandu můžete použít jako venkovní hru, kde děti mohou procházet hádanky na zahradě nebo v parku. To jim umožní spojit zábavu s pohybem na čerstvém vzduchu.
- Kobercové pexeso: můžete si zahrát klasickou hru Pexeso, kde děti budou hledat páry obrázků a odpovídajících hádanek.
- Černý Petr – hledáme dvojice – hádanka – obrázek. Strašidlo, kterému schováme hádanku bude Petr.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: