VÁNOCE - 2v1 - postřeh a paměŤ

Kód: 2870
ZDARMAZDARMA
Obrázek27
39 Kč 39 Kč bez DPH

materiál v pdf

2 hry v jednom balíčku

31 oboustranných karet 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete si užít ty nejlepší Vánoce? Tak proč si nekoupit naši hru 2v1 - postřehovou a paměťovou? Hledáte zábavný způsob, jak oslavit Vánoce? Nehledejte nic jiného než VÁNOCE - 2v1! Tento úžasný balíček obsahuje jak postřehovou, tak paměťovou hru, což je ideální způsob, jak strávit svátky s přáteli a rodinou. Hra VÁNOCE - 2v1 vás určitě potěší!


VÁNOCE - 2v1 - postřeh a paměŤ

Představujeme VÁNOCE - 2v1 - pozorování a paměť! Tato zábavná a slavnostní hra je ideální pro rodiny i přátele a lze ji hrát během několika minut. A co je nejlepší, snadno se ji naučíte a je ideální pro malé děti pro jejich rozvoj. Ať už tedy hledáte zábavnou aktivitu pro své děti, nebo si jen chcete zpestřit vlastní sváteční oslavy, hra VÁNOCE - 2v1 je ideální volbou! 

Jak hrát: 

1) postřehovačka ala dobble - Mezi hráče rozdejte všechny karty kromě poslední. Tu umístěte doprostřed stolu obrázkem nahoru. Hráči položí svůj balíček karet na stůl před sebe obrázkem dolů. Na daný signál hráči otočí své karty. Hráč, který první pojmenuje shodný symbol na své kartě a na kartě uprostřed stolu, dá svou kartu doprostřed stolu a otočí ve svém balíčku další kartu. Hra pokračuje plynule dál. Cílem hry je zbavit se všech karet. Hráč, který se jako poslední zbavil karet, prohrál.    

Jak hrát: 

2) Co zmizelo. - Prohlédni si kartu - po chvíli (čas volíme podle věku hráče), kartu otočíme a řekneme co zmizelo.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: